SRF1006-501Y
Numărul produsului DigiKey
SRF1006-501YTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SRF1006-501YCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SRF1006-501YDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRF1006-501Y
Descriere
CMC 500UH 840MA 2LN 800 OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
500 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 800 Ohms @ 2 MHz 840mA DCR 70mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SRF1006-501Y Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V
Producător
Bourns Inc.
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Linie semnal
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
800 Ohms @ 2 MHz
Mărime/Dimensiune
0,394" L x 0,343" l (10,00mm x 8,70mm)
Inductanță la frecvență
500 µH @ 100 kHz
Înălțime (Max)
0,256" (6,50mm)
Valoare nominală curent (Max)
840mA
Pachet/cutie
Orizontal, Placă pentru PC 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
70mOhm