SRF0504-102Y
Numărul produsului DigiKey
SRF0504-102YTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SRF0504-102YCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SRF0504-102YDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRF0504-102Y
Descriere
CMC 2.7UH 1.5A 2LN 1 KOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.7 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 1 kOhms @ 100 MHz 1,5A DCR 60mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SRF0504-102Y Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Impedanță la frecvență
1 kOhms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,205" L x 0,197" l (5,20mm x 5,00mm)
Inductanță la frecvență
2.7 µH @ 100 kHz
Înălțime (Max)
0,189" (4,80mm)
Valoare nominală curent (Max)
1,5A
Pachet/cutie
Orizontal, Placă pentru PC 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
60mOhm