SRF0502-501Y
Numărul produsului DigiKey
118-SRF0502-501YTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-SRF0502-501YCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-SRF0502-501YDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRF0502-501Y
Descriere
CMC 1.1UH 4A 2LN 500 OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1.1 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 500 Ohms @ 100 MHz 4A DCR 30mOhm
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Valori nominale
AEC-Q200
Impedanță la frecvență
500 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,197" l (5,00mm x 5,00mm)
Inductanță la frecvență
1.1 µH @ 100 kHz
Înălțime (Max)
0,098" (2,50mm)
Valoare nominală curent (Max)
4A
Pachet/cutie
Non-standard, Derivație 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
30mOhm