SRF0502-142Y
Numărul produsului DigiKey
118-SRF0502-142YTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-SRF0502-142YCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-SRF0502-142YDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRF0502-142Y
Descriere
CMC 2.6UH 1.5MA 2LN 1.4 KOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.6 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 1.4 kOhms @ 100 MHz 1,5mA DCR 55mOhm
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V
Producător
Bourns Inc.
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Linie semnal
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
1.4 kOhms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,197" l (5,00mm x 5,00mm)
Inductanță la frecvență
2.6 µH @ 100 kHz
Înălțime (Max)
0,098" (2,50mm)
Valoare nominală curent (Max)
1,5mA
Pachet/cutie
Non-standard, Derivație 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
55mOhm