SMLJ64CA
Numărul produsului DigiKey
SMLJ64CABTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMLJ64CABCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMLJ64CABDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMLJ64CA
Descriere
TVS DIODE 64VWM 103VC SMC
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
103V Clemă 29,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMC)
Modele EDA/CAD
SMLJ64CA Modele
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
29,2A
Prod.
Putere - Impuls maxim
3000W (3kW)
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
64V
Pachet/cutie
DO-214AB, SMC
Tensiune - Străpungere (Min)
71,1V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
103V