SMCJ64CA
Numărul produsului DigiKey
SMCJ64CABTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMCJ64CABCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMCJ64CABDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMCJ64CA
Descriere
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
103V Clemă 14,6A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMC)
Modele EDA/CAD
SMCJ64CA Modele
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale bidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
64V
Tensiune - Străpungere (Min)
71,1V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
103V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
14,6A