SMAJ58CA-Q
Numărul produsului DigiKey
118-SMAJ58CA-QTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-SMAJ58CA-QCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-SMAJ58CA-QDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ58CA-Q
Descriere
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
93,6V Clemă 4,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Modele EDA/CAD
SMAJ58CA-Q Modele
Putere - Impuls maxim
400W
Nu
Serie
Aplicații
Telecom
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale bidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
58V
Tensiune - Străpungere (Min)
64,4V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
93,6V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
4,3A