SMAJ14CA
Numărul produsului DigiKey
SMAJ14CABTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMAJ14CABCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMAJ14CABDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ14CA
Descriere
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
23,2V Clemă 17,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMAJ14CA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
17,2A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
14V
Pachet/cutie
DO-214AC, SMA
Tensiune - Străpungere (Min)
15,6V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
23,2V