SM8S33A-Q
Numărul produsului DigiKey
118-SM8S33A-QTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-SM8S33A-QCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-SM8S33A-QDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SM8S33A-Q
Descriere
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO218
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
53,3V Clemă 124A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-218
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SM8S33A-Q Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
6600W (6,6kW)
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
33V
Tensiune - Străpungere (Min)
36,7V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
53,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
124A