SM51625EL
Numărul produsului DigiKey
118-SM51625ELTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-SM51625ELCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-SM51625ELDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SM51625EL
Descriere
XFRMR LAN POE+ 1.2A 24SMD
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10µH LAN Transformator de impulsuri 1:1 Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SM51625EL Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ET (Volt-Timp)
Producător
Bourns Inc.
Raport rotații - Principal:Secundar
1:1
Serie
Tip montare
Montare pe suprafață
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
0,691" L x 0,480" l (17,55mm x 12,20mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,246" (6,25mm)
Tip transformator
LAN
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Inductanță
10µH