SF-1206S1000R-2
Numărul produsului DigiKey
118-SF-1206S1000R-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-SF-1206S1000R-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-SF-1206S1000R-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SF-1206S1000R-2
Descriere
FUSE BOARD MNT 10A 32VDC 1206
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 A AC 32 V Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Montare pe suprafață 1206 (3216 metric)
Categorie
Timp de răspuns
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
100A
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
I²t topire
21.3
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
cUL, cURus
Tip montare
Montare pe suprafață
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,065" l x 0,036" Î (3,20mm x 1,65mm x 0,91mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
Rezistență c.c. la îngheț
0.004 Ohms