SF-0603HI050F-2
Numărul produsului DigiKey
SF-0603HI050F-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
SF-0603HI050F-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SF-0603HI050F-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SF-0603HI050F-2
Descriere
FUSE BRDMT 500MA 35VAC/65DC 0603
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
500 mA 35 V AC 65 V Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Montare pe suprafață 0603 (1608 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SF-0603HI050F-2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Timp de răspuns
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
50A c.a., 13A c.c.
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
I²t topire
0.019
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
UL
Tip montare
Montare pe suprafață
Temperatură de funcționare
-55°C – 90°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,032" l x 0,014" Î (1,60mm x 0,80mm x 0,36mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
35 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.155 Ohms