RLB0912-3R3ML
Numărul produsului DigiKey
RLB0912-3R3ML-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RLB0912-3R3ML
Descriere
FIXED IND 3.3UH 4.5A 18 MOHM TH
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.3 µH Fără ecranare Miez cu tambur, înfășurat Inductor 4.5 A Max. 18mOhm Radial, Cilindru vertical –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RLB0912-3R3ML Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Q la frecvență
30 la 7,96MHz
Prod.
Frecvență - Auto-rezonanță
50MHz
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Frecvență inductanță - Test
1 kHz
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Caracteristici
Material - Miez
Tip montare
Orificiu străpuns
Inductanță
Pachet/cutie
Radial, Cilindru vertical
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,343" diam. (8,70mm)
Curent - Saturație (Isat)
6,5A
Înălțime - Montat (Max)
0,433" (11,00mm)
Ecranare
Fără ecranare
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 18mOhm