RL895-101K-RC
Numărul produsului DigiKey
RL895-101K-RC-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RL895-101K-RC
Descriere
FIXED IND 100UH 900MA 190 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µH Fără ecranare Miez cu tambur, înfășurat Inductor 900 mA Max. 190mOhm Radial, Cilindru vertical (deschis)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RL895-101K-RC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 190mOhm
Prod.
Q la frecvență
25 la 796kHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
4MHz
Ambalaj
Tavă
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-30°C – 100°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
1 kHz
Material - Miez
Tip montare
Orificiu străpuns
Inductanță
Pachet/cutie
Radial, Cilindru vertical (deschis)
Toleranță
±10%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,307" diam. (7,80mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,374" (9,50mm)