PWR263S-35-5R00F
Numărul produsului DigiKey
PWR263S-35-5R00F-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PWR263S-35-5R00F
Descriere
RES SMD 5 OHM 1% 35W D2PAK
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
5 Ohms ±1% 35W Rezistență cip TO-263-3, D2PAK (2 conductoare + lamelă), TO-263AB Automobile AEC-Q200, Detectare curent, Rezistență la impuls Peliculă groasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PWR263S-35-5R00F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
TO-263-3, D2PAK (2 conductoare + lamelă), TO-263AB
Ambalaj
Tub
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,398" L x 0,409" l (10,10mm x 10,40mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,177" (4,50mm)