PWR220T-35-1002F
Numărul produsului DigiKey
118-PWR220T-35-1002F-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PWR220T-35-1002F
Descriere
RES 10K OHM 1% 35W TO220-2
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 kOhms ±1% 35W Rezistență axială TO-220-2, variantă Automobile AEC-Q200, Detectare curent, Rezistență la impuls Peliculă groasă
Modele EDA/CAD
PWR220T-35-1002F Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Mărime/Dimensiune
0,398" L x 0,157" l (10,10mm x 4,00mm)
Rezistență
Înălțime - Montat (Max)
0,575" (14,60mm)