PWR220T-20-R100F
Numărul produsului DigiKey
PWR220T-20-R100F-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PWR220T-20-R100F
Descriere
RES 0.1 OHM 1% 20W TO220-2
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 mOhms ±1% 20W Rezistență axială TO-220-2, variantă Automobile AEC-Q200, Detectare curent, Rezistență la impuls Peliculă groasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PWR220T-20-R100F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Tub
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220-2
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,398" L x 0,157" l (10,10mm x 4,00mm)
Rezistență
Înălțime - Montat (Max)
0,575" (14,60mm)