PTV09A-4025F-B104
Numărul produsului DigiKey
PTV09A-4025F-B104-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PTV09A-4025F-B104
Descriere
POT 100K OHM 1/20W CARBON LINEAR
Descriere detaliată
100k Ohm 1 Grup Liniar Orificiu străpuns, Înclichetare Potențiometru Niciunul 1.0 Kierros Carbon 0,05W, 1/20W Pini PC, Încuietori placă
Rezistență (ohmi)
100k
Tip dispozitiv de acționare
Aplatizat
Toleranță
±20%
Lungime dispozitiv de acționare
0,984" (25,00mm)
Putere (wați)
0,05W, 1/20W
Diametru dispozitiv de acționare
0,236" (6,00mm)
Dimensiune - Corp
Dreptunghiular - 0,433" x 0,382" fațetă (11,00mm x 9,70mm)