PTV09A-4020F-B502
Numărul produsului DigiKey
PTV09A-4020F-B502-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PTV09A-4020F-B502
Descriere
POT 5K OHM 1/20W CARBON LINEAR
Descriere detaliată
5k Ohm 1 Grup Liniar Orificiu străpuns, Înclichetare Potențiometru Niciunul 1.0 Kierros Carbon 0,05W, 1/20W Pini PC, Încuietori placă
Rezistență (ohmi)
5k
Toleranță
±20%
Lungime dispozitiv de acționare
0,787" (20,00mm)
Putere (wați)
0,05W, 1/20W
Diametru dispozitiv de acționare
0,236" (6,00mm)
Dimensiune - Corp
Dreptunghiular - 0,433" x 0,382" fațetă (11,00mm x 9,70mm)