PTV09A-4015U-A104
Numărul produsului DigiKey
PTV09A-4015U-A104-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PTV09A-4015U-A104
Descriere
POT 100K OHM 1/20W CARBON LOG
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100k Ohm 1 Grup Logaritmic Orificiu străpuns, Înclichetare Potențiometru Niciunul 1.0 Kierros Carbon 0,05W, 1/20W Pini PC, Încuietori placă
Categorie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Producător
Bourns Inc.
Coeficient de temperatură
Serie
Rotație
280°
Ambalaj
Tavă
Material rezistiv
Carbon
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Pini PC, Încuietori placă
Rezistență (ohmi)
100k
Tip dispozitiv de acționare
Moletat
Toleranță
±20%
Lungime dispozitiv de acționare
0,591" (15,00mm)
Putere (wați)
0,05W, 1/20W
Diametru dispozitiv de acționare
0,236" (6,00mm)
Comutator încorporat
Niciunul
Filet bucșă
Număr de rotații
1.0
Tip montare
Orificiu străpuns, Înclichetare
Caracteristici
Dimensiune - Corp
Dreptunghiular - 0,433" x 0,382" fațetă (11,00mm x 9,70mm)