PTD902-2015K-B103
PTD902-2015K-B103
PTD902-2015K-B103
Numărul produsului DigiKey
PTD902-2015K-B103-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PTD902-2015K-B103
Descriere
POT 10K OHM 1/20W CARBON LINEAR
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10k Ohm 2 Grup Liniar Montare panou Potențiometru Niciunul 1.0 Kierros Carbon 0,05W, 1/20W Pini PC, Încuietori placă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PTD902-2015K-B103 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tip ajustare
Reglare laterală
Producător
Bourns Inc.
Coeficient de temperatură
Serie
Rotație
300°
Ambalaj
Tavă
Material rezistiv
Carbon
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Pini PC, Încuietori placă
Rezistență (ohmi)
10k
Tip dispozitiv de acționare
Moletat și cu slot
Toleranță
±20%
Lungime dispozitiv de acționare
0,591" (15,00mm)
Putere (wați)
0,05W, 1/20W
Diametru dispozitiv de acționare
0,236" (6,00mm)
Comutator încorporat
Niciunul
Filet bucșă
M7 x 0,75
Număr de rotații
1.0
Tip montare
Montare panou
Caracteristici
Dimensiune - Corp
Dreptunghiular - 0,445" x 0,374" fațetă (11,30mm x 9,50mm)