PLR025-EI22A12S
Numărul produsului DigiKey
118-PLR025-EI22A12S-ND - Bandă și mosor (TR)
118-PLR025-EI22A12SCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-PLR025-EI22A12SDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PLR025-EI22A12S
Descriere
XFMR POE DC/DC CONV SMD
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Power Over Ethernet (PoE) Pentru Pentru convertoare c.c./c.c. Transformator SMPS 1500Vrms Izolație 250kHz Montare pe suprafață
Categorie
Tensiune - Auxiliară
12V la 50mA
Producător
Bourns Inc.
Tensiune - Izolație
1500Vrms
Serie
Inductanță la frecvență
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență
250kHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Pentru convertoare c.c./c.c.
Tip montare
Montare pe suprafață
Aplicații
Power Over Ethernet (PoE)
Mărime/Dimensiune
Chipset destinat
Înălțime - Montat (Max)
0,276" (7,00mm)
Producător chipset
Amprentă
Tensiune - Primară
35 – 57V