PLN060-ER20A05S
Numărul produsului DigiKey
118-PLN060-ER20A05STR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-PLN060-ER20A05SCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-PLN060-ER20A05SDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PLN060-ER20A05S
Descriere
TRANSF PLANAR 60W 5V OUT
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Power Over Ethernet (PoE) Pentru Pentru convertoare c.c./c.c. Transformator SMPS 1500Vrms Izolație 200kHz Montare pe suprafață
Categorie
Tensiune - Auxiliară
12V la 30mA
Producător
Bourns Inc.
Tensiune - Izolație
1500Vrms
Serie
Inductanță la frecvență
21µH la 100kHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență
200kHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Pentru convertoare c.c./c.c.
Tip montare
Montare pe suprafață
Aplicații
Power Over Ethernet (PoE)
Mărime/Dimensiune
0,886" L x 0,827" l (22,50mm x 21,00mm)
Chipset destinat
Înălțime - Montat (Max)
0,315" (8,00mm)
Producător chipset
Amprentă
Tensiune - Primară
36 – 72V