MOV-20D911K
Numărul produsului DigiKey
MOV-20D911K-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MOV-20D911K
Descriere
VARISTOR 910V 6.5KA DISC 20MM
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
910 V 6.5 kA Varistor 1 Circuit Orificiu străpuns Disc 20mm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MOV-20D911K Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune varistor (Max)
1.001 kV
Producător
Bourns Inc.
Curent - Supratensiune
6.5 kA
Serie
Energie
282J
Ambalaj
Vrac
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
528 pF @ 1 kHz
Volți c.a. maxim
550 V
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Volți c.c. maxim
745 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune varistor (Min)
819 V
Pachet/cutie
Disc 20mm
Tensiune varistor (tipică)
910 V