MH3261-601Y
Numărul produsului DigiKey
MH3261-601YTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MH3261-601YCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MH3261-601YDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MH3261-601Y
Descriere
FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
600 Ohms @ 100 MHz 1 Alimentare, Linie semnal Perlă de ferită 1206 (3216 metric) 2A 100mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MH3261-601Y Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
100mOhm
Producător
Bourns Inc.
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Alimentare, Linie semnal
Înălțime (Max)
0,051" (1,30mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Impedanță la frecvență
600 Ohms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
2A