MH2029-601Y
Numărul produsului DigiKey
MH2029-601YTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MH2029-601YCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MH2029-601YDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MH2029-601Y
Descriere
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
600 Ohms @ 100 MHz 1 Alimentare, Linie semnal Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 1A 200mOhm
Modele EDA/CAD
MH2029-601Y Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
200mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,043" (1,10mm)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm)
Impedanță la frecvență
600 Ohms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
1A