MH2029-221Y | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | MH2029-221Y |
Descriere | FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN |
Termen de livrare standard al producătorului | 23 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 220 Ohms @ 100 MHz 1 Alimentare, Linie semnal Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 2A 100mOhm |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | MH2029-221Y Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) (Max) 100mOhm |
Producător Bourns Inc. | Valori nominale – |
Serie | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip filtru Alimentare, Linie semnal | Înălțime (Max) 0,043" (1,10mm) |
Număr de linii 1 | Mărime/Dimensiune 0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm) |
Impedanță la frecvență 220 Ohms @ 100 MHz | Număr produs de bază |
Valoare nominală curent (Max) 2A |