MH2029-221Y
Numărul produsului DigiKey
MH2029-221YTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MH2029-221YCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MH2029-221YDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MH2029-221Y
Descriere
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Descriere detaliată
220 Ohms @ 100 MHz 1 Alimentare, Linie semnal Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 2A 100mOhm
Modele EDA/CAD
MH2029-221Y Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
100mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,043" (1,10mm)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm)
Impedanță la frecvență
220 Ohms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
2A