MH1608-121T
Numărul produsului DigiKey
118-MH1608-121TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-MH1608-121TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-MH1608-121TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MH1608-121T
Descriere
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
120 Ohms @ 100 MHz 1 Alimentare, Linie semnal Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 2A 100mOhm
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
100mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,039" (1,00mm)
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Impedanță la frecvență
120 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Valoare nominală curent (Max)
2A