MH1005-300Y
Numărul produsului DigiKey
118-MH1005-300YTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-MH1005-300YCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-MH1005-300YDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MH1005-300Y
Descriere
FERRITE BEAD 30 OHM 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
30 Ohms @ 100 MHz Perlă de ferită 3A 22mOhm
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
22mOhm
Producător
Bourns Inc.
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Montare pe suprafață
Stare piesă
Activ
Înălțime (Max)
0,020" (0,50mm)
Impedanță la frecvență
30 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Valoare nominală curent (Max)
3A