MF-USMF010-2
Numărul produsului DigiKey
MF-USMF010-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
MF-USMF010-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MF-USMF010-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MF-USMF010-2
Descriere
PTC RESET FUSE 30V 100MA 1210
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 30V 100 mA Ih Montare pe suprafață 1210 (3225 metric), Concav
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MF-USMF010-2 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Producător
Bourns Inc.
Grad
Automobile
Serie
Calificare
AEC-Q200
Digi-Reel®
Valori nominale
Montare pe suprafață
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
1210 (3225 metric), Concav
Tensiune - Max
30V
Mărime/Dimensiune
0,127" L x 0,102" l (3,22mm x 2,58mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
100 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
300 mA
Grosime (Max)
0,033" (0,85mm)
Curent - Max
10 A
Spațiu între derivații
Timp până la decuplare
600 ms
Agenție de aprobare
cURus, TUV
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
800 mOhms
Număr produs de bază
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
15 Ohms