MF-USHT200KX/12-2
Numărul produsului DigiKey
118-MF-USHT200KX/12-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-MF-USHT200KX/12-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-MF-USHT200KX/12-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MF-USHT200KX/12-2
Descriere
PTC RESET FUSE 12V 2.0A 1210
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 12V 2 A Ih Montare pe suprafață 1210 (3225 metric), Concav
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Producător
Bourns Inc.
Grad
Automobile
Serie
Calificare
AEC-Q200
Digi-Reel®
Valori nominale
Montare pe suprafață
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
1210 (3225 metric), Concav
Tensiune - Max
12V
Mărime/Dimensiune
0,135" L x 0,110" l (3,43mm x 2,80mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
2 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
6 A
Grosime (Max)
0,055" (1,40mm)
Curent - Max
40 A
Spațiu între derivații
Timp până la decuplare
5 s
Agenție de aprobare
cURus
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
15 mOhms
Număr produs de bază
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
150 mOhms