MF-SMHT136-2
Numărul produsului DigiKey
MF-SMHT136-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
MF-SMHT136-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MF-SMHT136-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MF-SMHT136-2
Descriere
PTC RESET FUSE 16V 1.36A 2SMD
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 16V 1.36 A Ih Montare pe suprafață 2-SMD
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MF-SMHT136-2 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Producător
Bourns Inc.
Grad
Automobile
Serie
Calificare
AEC-Q200
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
2-SMD
Tensiune - Max
16V
Mărime/Dimensiune
0,314" L x 0,264" l (7,98mm x 6,71mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
1.36 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
2.72 A
Grosime (Max)
0,118" (3,00mm)
Curent - Max
100 A
Spațiu între derivații
Timp până la decuplare
10 s
Agenție de aprobare
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
85 mOhms
Număr produs de bază
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
330 mOhms