MF-SM075/60-2
Numărul produsului DigiKey
MF-SM075/60-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
MF-SM075/60-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MF-SM075/60-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MF-SM075/60-2
Descriere
PTC RESET FUSE 60V 750MA 2SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 60V 750 mA Ih Montare pe suprafață 2-SMD
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MF-SM075/60-2 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Producător
Bourns Inc.
Grad
Automobile
Serie
Calificare
AEC-Q200
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
2-SMD
Tensiune - Max
60V
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,214" l (7,31mm x 5,44mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
750 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
1.5 A
Grosime (Max)
0,125" (3,18mm)
Curent - Max
10 A
Spațiu între derivații
Timp până la decuplare
300 ms
Agenție de aprobare
cURus, TUV
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
230 mOhms
Număr produs de bază
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
1 Ohms