MF-RX160/72-0
Numărul produsului DigiKey
MF-RX160/72-0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MF-RX160/72-0
Descriere
PTC RESET FUSE 72V 1.6A RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 72V 1.6 A Ih Orificiu străpuns Radial, Disc
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MF-RX160/72-0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
220 mOhms
Producător
Bourns Inc.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Disc
Tip
Polimeric
Mărime/Dimensiune
0,642" L x 0,122" l (16,30mm x 3,10mm)
Tensiune - Max
72V
Înălțime - Montat (Max)
0,839" (21,30mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
1.6 A
Grosime (Max)
Curent - Decuplare (It)
3.2 A
Spațiu între derivații
0,201" (5,10mm)
Curent - Max
40 A
Agenție de aprobare
cURus, TUV
Timp până la decuplare
11.4 s
Număr produs de bază
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
90 mOhms