MF-RM025/240-2
Numărul produsului DigiKey
118-MF-RM025/240-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-MF-RM025/240-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
MF-RM025/240-2
Descriere
PTC RESET FUSE 240V 250MA RADIAL
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 240V (265V int.) 250 mA Ih Orificiu străpuns Radial, Disc
Categorie
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
3.8 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C
Mărime/Dimensiune
0,394" L x 0,150" l (10,00mm x 3,80mm)
Tensiune - Max
240V (265V int.)
Înălțime - Montat (Max)
0,787" (20,00mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
250 mA
Grosime (Max)
Curent - Decuplare (It)
560 mA
Spațiu între derivații
0,114" (2,90mm)
Curent - Max
3.5 A
Timp până la decuplare
18.5 s
Număr produs de bază
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
1.3 Ohms