MF-RM016/240-2
Numărul produsului DigiKey
118-MF-RM016/240-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-MF-RM016/240-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
MF-RM016/240-2
Descriere
PTC RESET FUSE 240V 160MA RADIAL
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 240V (265V int.) 160 mA Ih Orificiu străpuns Radial, Disc
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MF-RM016/240-2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
7.8 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C
Mărime/Dimensiune
0,390" diam. x 0,150" grosime (9,90mm x 3,80mm)
Tensiune - Max
240V (265V int.)
Înălțime - Montat (Max)
0,543" (13,80mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
160 mA
Grosime (Max)
Curent - Decuplare (It)
370 mA
Spațiu între derivații
0,201" (5,10mm)
Curent - Max
2 A
Timp până la decuplare
15 s
Număr produs de bază
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
2.5 Ohms