MF-RM008/240-2
Numărul produsului DigiKey
118-MF-RM008/240-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-MF-RM008/240-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
MF-RM008/240-2
Descriere
PTC RESET FUSE 240V 80MA RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 240V (265V int.) 80 mA Ih Orificiu străpuns Radial, Disc
Categorie
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
26 Ohms
Producător
Bourns Inc.
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Disc
Tip
Polimeric
Mărime/Dimensiune
0,327" diam. x 0,150" grosime (8,30mm x 3,80mm)
Tensiune - Max
240V (265V int.)
Înălțime - Montat (Max)
0,508" (12,90mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
80 mA
Grosime (Max)
Curent - Decuplare (It)
190 mA
Spațiu între derivații
0,114" (2,90mm)
Curent - Max
1.2 A
Agenție de aprobare
cURus, TUV
Timp până la decuplare
10 s
Număr produs de bază
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
7.4 Ohms