MF-RHT200/32-2
Numărul produsului DigiKey
118-MF-RHT200/32-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-MF-RHT200/32-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
MF-RHT200/32-2
Descriere
PTC RESET FUSE 32V 2A RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 32V 2 A Ih Orificiu străpuns Radial, Disc
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Producător
Bourns Inc.
Grad
Automobile
Serie
Calificare
AEC-Q200
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
Radial, Disc
Tensiune - Max
32V
Mărime/Dimensiune
0,118" diam. x 0,551" grosime (3,00mm x 14,00mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
2 A
Înălțime - Montat (Max)
0,551" (14,00mm)
Curent - Decuplare (It)
3.8 A
Grosime (Max)
Curent - Max
50 A
Spațiu între derivații
0,201" (5,10mm)
Timp până la decuplare
3 s
Agenție de aprobare
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
45 mOhms
Număr produs de bază
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
110 mOhms