MF-RHT200/32-2 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | MF-RHT200/32-2 |
Descriere | PTC RESET FUSE 32V 2A RADIAL |
Termen de livrare standard al producătorului | 8 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Polimeric Siguranță resetabilă PTC 32V 2 A Ih Orificiu străpuns Radial, Disc |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Producător Bourns Inc. | Grad Automobile |
Serie | Calificare AEC-Q200 |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Tip montare Orificiu străpuns |
Tip Polimeric | Pachet/cutie Radial, Disc |
Tensiune - Max 32V | Mărime/Dimensiune 0,118" diam. x 0,551" grosime (3,00mm x 14,00mm) |
Curent - Menținere (Ih) (Max) 2 A | Înălțime - Montat (Max) 0,551" (14,00mm) |
Curent - Decuplare (It) 3.8 A | Grosime (Max) – |
Curent - Max 50 A | Spațiu între derivații 0,201" (5,10mm) |
Timp până la decuplare 3 s | Agenție de aprobare – |
Rezistență - Inițială (Ri) (Min) 45 mOhms | Număr produs de bază |
Rezistență - După decuplare (R1) (Max) 110 mOhms |