MF-PSML150/12-2
Numărul produsului DigiKey
MF-PSML150/12-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
MF-PSML150/12-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MF-PSML150/12-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MF-PSML150/12-2
Descriere
PTC RESET FUSE 12V 1.5A 0805
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 12V 1.5 A Ih Montare pe suprafață 0805 (2012 metric), Concav
Modele EDA/CAD
MF-PSML150/12-2 Modele
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
15 mOhms
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
80 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Max
12V
Mărime/Dimensiune
0,085" L x 0,053" l (2,15mm x 1,35mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
1.5 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
3 A
Grosime (Max)
0,028" (0,70mm)
Curent - Max
50 A