MF-NSMF075/13X-2
Numărul produsului DigiKey
118-MF-NSMF075/13X-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-MF-NSMF075/13X-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-MF-NSMF075/13X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MF-NSMF075/13X-2
Descriere
FUSE RESET PPTC 1206 0.75A/13.2V
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 13,2V 750 mA Ih Montare pe suprafață 1206 (3216 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
90 mOhms
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
350 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Max
13,2V
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
750 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
1.5 A
Grosime (Max)
0,047" (1,20mm)
Curent - Max
100 A