MF-NSMF075/13X-2 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | MF-NSMF075/13X-2 |
Descriere | FUSE RESET PPTC 1206 0.75A/13.2V |
Termen de livrare standard al producătorului | 21 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Polimeric Siguranță resetabilă PTC 13,2V 750 mA Ih Montare pe suprafață 1206 (3216 metric), Concav |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Rezistență - Inițială (Ri) (Min) 90 mOhms |
Producător Bourns Inc. | Rezistență - După decuplare (R1) (Max) 350 mOhms |
Serie | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Tensiune - Max 13,2V | Mărime/Dimensiune 0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm) |
Curent - Menținere (Ih) (Max) 750 mA | Înălțime - Montat (Max) – |
Curent - Decuplare (It) 1.5 A | Grosime (Max) 0,047" (1,20mm) |
Curent - Max 100 A | Spațiu între derivații – |