MF-NSMF005/30X-2
Numărul produsului DigiKey
118-MF-NSMF005/30X-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-MF-NSMF005/30X-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-MF-NSMF005/30X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MF-NSMF005/30X-2
Descriere
FUSE RESET PPTC 1206 0.05A/30V
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 30V 50 mA Ih Montare pe suprafață 1206 (3216 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
2.8 Ohms
Producător
Bourns Inc.
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
20 Ohms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
1206 (3216 metric), Concav
Tensiune - Max
30V
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
50 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
150 mA
Grosime (Max)
0,043" (1,10mm)
Curent - Max
40 A