MF-NSHT020KX-2
Numărul produsului DigiKey
118-MF-NSHT020KX-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-MF-NSHT020KX-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-MF-NSHT020KX-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MF-NSHT020KX-2
Descriere
PTC RESET FUSE 30V 200MA 1206
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 30V 200 mA Ih Montare pe suprafață 1206 (3216 metric), Concav
Categorie
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
5 Ohms
Producător
Bourns Inc.
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Serie
Grad
Automobile
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Calificare
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
Polimeric
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Max
30V
Pachet/cutie
1206 (3216 metric), Concav
Curent - Menținere (Ih) (Max)
200 mA
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Curent - Decuplare (It)
1 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Max
20 A
Grosime (Max)
0,033" (0,85mm)
Timp până la decuplare
100 ms
Spațiu între derivații
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
600 mOhms