MF-MSMF020/60-2
Numărul produsului DigiKey
MF-MSMF020/60-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
MF-MSMF020/60-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MF-MSMF020/60-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MF-MSMF020/60-2
Descriere
PTC RESET FUSE 60V 200MA 1812
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 60V 200 mA Ih Montare pe suprafață 1812 (4532 metric), Concav
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MF-MSMF020/60-2 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Producător
Bourns Inc.
Grad
Automobile
Serie
Calificare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
1812 (4532 metric), Concav
Tensiune - Max
60V
Mărime/Dimensiune
0,179" L x 0,128" l (4,55mm x 3,24mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
200 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
400 mA
Grosime (Max)
0,043" (1,10mm)
Curent - Max
40 A
Spațiu între derivații
Timp până la decuplare
150 ms
Agenție de aprobare
cURus, TUV
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
400 mOhms
Număr produs de bază
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
6 Ohms