GMOV-14D450K
Numărul produsului DigiKey
GMOV-14D450K-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GMOV-14D450K
Descriere
VARISTOR 6KA DISC 14MM
Termen de livrare standard al producătorului
34 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6 kA Varistor 1 Circuit Orificiu străpuns Disc 14mm
Categorie
Energie
24J
Producător
Bourns Inc.
Număr de circuite
1
Serie
Capacitanță la frecvență
4 pF @ 1 MHz
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Volți c.a. maxim
45 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Volți c.c. maxim
56 V
Pachet/cutie
Disc 14mm