EMI220T-RC
Numărul produsului DigiKey
M9936TB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
EMI220T-RC
Descriere
FILTER LC(T) 0.05 OHMS/22PF TH
Referință client
Descriere detaliată
LC (tip T) Filtru EMI 3rd Comandă Trece-jos 1 Canal R = 0,05Ohm, C = 22pF 5 A Radial – 3 derivații
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
EMI220T-RC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent
5 A
Producător
Bourns Inc.
Valori
R = 0,05Ohm, C = 22pF
Serie
Protecție ESD
Nu
Ambalaj
Bandă și cutie (TB)
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Stare piesă
Inactual
Aplicații
De uz universal
Tip
Trece-jos
Tensiune - Nominală
50V
Ordine filtru
3rd
Tip montare
Orificiu străpuns
Tehnologie
LC (tip T)
Pachet/cutie
Radial – 3 derivații
Număr de canale
1
Mărime/Dimensiune
0,354" L x 0,126" l (9,00mm x 3,20mm)
Frecvență centrală/decuplare
Înălțime
0,315" (8,00mm)
Valoare de atenuare
25dB la 800MHz – 1GHz