DR334A-513AE
Numărul produsului DigiKey
118-DR334A-513AETR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-DR334A-513AECT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-DR334A-513AEDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DR334A-513AE
Descriere
CMC 51UH 500MA 2LN 1.5KOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
51 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 1.5 kOhms @ 20 MHz 500mA DCR 300mOhm
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
300mOhm
Producător
Bourns Inc.
Valoare nominală tensiune - C.c.
80V
Serie
Valoare nominală tensiune - C.a.
42V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 135°C
Stare piesă
Activ
Valori nominale
AEC-Q200
Număr de linii
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
1.5 kOhms @ 20 MHz
Mărime/Dimensiune
0,354" L x 0,228" l (9,00mm x 5,80mm)
Inductanță la frecvență
51 µH @ 100 kHz
Înălțime (Max)
0,142" (3,60mm)
Valoare nominală curent (Max)
500mA