CVH252009-1R5M
Numărul produsului DigiKey
CVH252009-1R5MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
CVH252009-1R5MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CVH252009-1R5MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CVH252009-1R5M
Descriere
FIXED IND 1.5UH 1.5A 70 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1.5 µH Ecranat Multistrat Inductor 1.5 A Max. 70mOhm 1008 (2520 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CVH252009-1R5M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 70mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
50MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Multistrat
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
1008 (2520 metric)
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
1008 (2520 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)